INTENZÍVNA TANTRA MASÁŽ 

Ak príliš pomalé dotyky nie sú pre Vás to pravé a túžite po dotykoch intenzívnych, ktoré vo Vás vyvolajú pocit uvoľnenia rovnako, odporúčame Vám vyskúšať práve túto tantrickú masáž. Začína uctením a privítaním Vášho tela, potom nasleduje prikladanie horúcich uterákov a samotná olejová masáž, pri ktorej zvolí masérka namiesto pomalých nežných dotykov dotyky rýchlejšie, pevnejšie a intenzívnejšie. Nenechajte si ujsť toto intenzívne uvoľnenie!
40 min
80 €
60 min
100 €
Objednať

TANTRA MASÁŽ HOT BODY

Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás! Zavrite oči a predstavte si krásnu, nahú masérku s pevným, naolejovaným a rozpáleným telom. Páči sa Vám táto predstava? Máte na to chuť? Ponúkneme Vám ešte jej telo... na tom Vašom! Jemné, láskyplné dotyky, jej dych a Váš dych. Iba Vy a ona. Svojim horúcim, naolejovaným telom sa kĺže po Vašom tele a Vy od samého vzrušenie neviete, čo so sebou. Zvádza Vás, a vy na pokraji síl vrcholíte! Slasť, ktorá prejde Vaším telom, je nezabudnuteľná a neopísateľná! Nenechajte si ujsť tieto pocity a využite tantra masáž telom.
60 min
130 €
90 min
160 €
Objednať

EXCLUZÍVNA MASÁ

Túžite po začatí tantrickej masáže okamžite? Pri tejto masáži sa o Vás Vaša tantra lady začína starať už pri počiatočnej spoločnej sprche, kde Vás rozmaznáva svojimi hebkými dotykmi a zahrnie Vás svojou pozornosťou. Masáž pokračuje tantrickým rituálom, teda uctením si Vášho tela, následne prikladaním horúcich uterákov a samotnou olejovou masážou, pri ktorej je naolejované aj telo Vašej masérky. Počas tejto masáže ste sprevádzaný jej hebkým a nežným telom, sama vám ukáže akú starostlivosť jej máte dopriať, kde a ako sa jej dotknúť na rôzných erotogénnych zónach okrem intímnych miest. 
 
90 min
180 €
120 min
210 €
Objednať

   

VZÁJOMNÁ TANTRICKÁ MASÁŽ

Pre tých náročnejších sme pripravili najvášnivejšiu masáž, ktorá rozprúdi energiu a energetické procesy vo Vašom tele. V horúcom kúpeli pri sviečkach vo vani plnej bubliniek ste zahrnutý úžasnou starostlivosťou a pozornosťou. Dokonalá nahota Vás a Vašej tantra masérky. Svoje horúce, naolejované telo použije na masáž toho Vášho. Po starostlivosti o Vás prechádzate na rad i Vy! A naša masérka Vám pomôže pochopiť jednoduché tantrické techniky, ukáže Vám svoje citlivé miesta, vysvetlí kde a ako sa jej máte dotknúť. Staňte sa na chvíľu žiakom túžiacim učiť sa nové veci! Pri vzájomnej masáži Vás Vaša tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi. Moment tu a teraz precítite dokonalo.
90 min
230 €
120 min
290 €
Objednať

 

TANTRICKÝ KRÁĽ

Do našej ponuky sme zahrnuli aj stále žiadanejšiu masáž prostaty. Niektorí muži majú strach, že sa im masáž prostaty zapáči, a bude to znamenať, že majú tendenciu k homosexualite. V skutočnosti to spolu absolútne nesúvisí. Keďže sú muži v sexe dominantnejší, môže byť masáž prostaty cestou, ako roly trochu obrátiť. Aj muži potrebujú byť podmanení ženami. Tieto potreby sú úplne normálne a dokazujú iba to, že potrebujete v živote zažívať rôzne roly. Táto masáž je učená pánom, ktorí sa o takúto masáž neodvážia požiadať svoju partnerku, no chcú ju skúsiť. Pri tejto masáži je veľmi dôležitá hygiena a neodporúčajú sa jesť pokrmy spôsobujúce plynatosť. Otvorenosť je v tomto prípade veľmi dôležitá a úplne na mieste!
120 min
290 €
Objednať

TANTRA MASÁŽ PRE PÁRY

Masáž určená párom je nástrojom na postupné odbúranie negatívnych emócií, ako sú žiarlivosť, vlastníctvo alebo pocit viny. Dokonalá chvíľa s Vašou milovanou polovičkou, počas ktorej sa o Vás oboch dokonale postarajú dve krásne masérky. Počas zmyselného a sexuálne nabitého spojenia, pri ktorom pocítite dokonalé šťastie Vás masérky vyzvú k vzájomnému dokončeniu masáže. Túto možnosť môžete, samozrejme, odmietnuť a naplno sa poddať rukám našich tantra masérok. Tak či tak zažijete dokonalé chvíle s Vašim milovaným/Vašou milovanou, láskyplné dotyky na celom tele a podmanivé vône umocnené relaxačnou hudbou.
150 min
400 €
Objednať

ŠTVORRUČNÁ TANTRA MASÁŽ

Ľudské vnímanie má pri klasickej dvojručnej masáži sklon kontrolovať ruky masérky a jej pohyby, no pri tejto masáži to nie je možné! Mozog nedokáže kontrolovať štyri ruky súčasne, takže Vám zostáva jediné – nič nekontrolovať, úplne sa uvoľniť, poddať sa zmyselnému zážitku dokonalých, synchrónnych pohybov dvoch párov rúk masérok a užiť si to najviac, ako sa dá. Táto masáž vo Vás prebudí všetky zmysly. Môžete ju kombinovať s akýmkoľvek druhom masáže.
90 min
350 €
Objednať

TANTRICKÁ MASÁŽ PRE ŽENY

Nezabúdame ani na ženy, a je samozrejmosťou, že doprajeme úžasný tantrický zážitok aj im. Prijmite svoju ženskosť a sexualitu a oddajte sa citlivým dotykom. Veríme, že aj Vy si prajete byť zahrnutá láskou, starostlivosťou a pozornosťou. Masáž môže skončiť masážou joni a panvového dna, alebo ju môžete prežiť iba ako zmyselný tantrický rituál uctenia si tela. Masáž sa riadi iba Vašimi hranicami a pocitmi.
60 min
130 €
Objednať

 

Novinky

Ak chceš aj ty patriť do nášho tímu tantrických masérok, stať sa nezávislou, mať flexibilnú pracovnú dobu, množstvo iných benefitov a, samozrejme spoznať krásu tantry neváhaj a kontaktuj nás mailom na info@luxurytantra.sk . Budeme sa na Teba tešiť :-)

Kontakt
+421 944960631
PO - NE
09:oo - 23:oo
Bratislava

Webdizajn a SEO GaRT