Tajomná tantra

Predpokladá sa, že tantrizmus vznikol už okolo roku 5000 pred naším letopočtom, ako hlavný prúd indického náboženstva, no jeho popularita zachvátila západný svet až v posledných rokoch. Slovo tantra sa bežne prekladá ako , tkanivo alebo , pavučina v zložitej štruktúre.

 

Tantrický masážny salónTantrizmus alebo tantra hovorí, že každý materiálny, psychický a duševný jav sa stáva symbolom pre božiu skutočnosť, a tým prostriedkom spasenia. Považuje sa za božský akt medzi mužom a ženou – akt, o ktorom by sa malo hovoriť úctivo. Telo vníma ako vozidlo, ktoré prevezie jeho vlastníka k vyšším sféram, do stavu absolútnej spokojnosti.

Pri tantre išlo pôvodne o intímny rituál, ktorý mal najmä duševný a liečivý význam. Tento tantrický rituál mal a stále má veľa spoločného s rozličnými praktikami a technikami, vrátane meditácie a jogy, ktoré vás počas zmyselného a sexuálne nabitého spojenia dotykmi privádzajú do stavu, v ktorom hlboko precítite dokonalé šťastie. Vyznávači tantry sa sústreďujú len na erotickú energiu, ktorá vyžaruje z ich tiel a nestanovujú si orgazmus ako konečný cieľ, pretože v tantre je začiatkom aj koncom cesta, ktorú si milenci spoločne vychutnávajú a tešia sa z nej. Ak orgazmus vnímame ako cieľ aktu, okamžite sa začnú vynárať otázky úspechu či zlyhania a telesné i duševné spojenie milencov nedokáže naplniť svoj potenciál.

 

Aby ste mohli niečo také zažiť, lepšie uvedomenie si vlastných zmyslov je prvým krokom, ktorý treba spraviť. Vychutnávajte si dotyky, chute, zvuky, vône a zvodné pohľady, pretože to všetko postupne prehĺbi váš zážitok a zmení ho na intenzívnejší, zmyslovejší a ešte príjemnejší.

Dôležitý je aj pokoj, ktorý dosiahnete správnym dýchaním, preto tantra zdôrazňuje aj niekoľko dýchacích techník, pri ktorých dýchanie slúži na presun sexuálnej energie cez systém čakier – energetických centier. Milenci, ktorí zosúladia svoj dych, dokážu celý akt spojenia precítiť omnoho viac.

Tantre sa môžu venovať muži i ženy, páry, ale aj jednotlivci. Techniky sú založené najmä na láskyplných a liečivých dotykoch, ktoré Vám rozprúdia energiu v celom tele a naplnia Vás vzrušením a nehou. Súčasťou tantra masáže je okrem iného aj masáž hlavy a uší, nôh, rúk a umývanie horúcimi uterákmi. Masáž joni, teda ženského pohlavného orgánu, a lingamu, mužského pohlavného orgánu, sú takisto súčasťou erotickej tantrickej masáže, ktorá im venuje patričnú pozornosť a dotyky od nežných a jemných, až po rázne a dynamické. Pre navodenie tej správnej atmosféry a úplné uvoľnenie sa používajú vonné sviečky a masážne éterické oleje.

Vďaka tantrickej masáži neprežijete orgazmus iba v tej časti tela, kde zvyčajne, ale budete ho vnímať ako dlho trvajúci, hlboký a napĺňajúci pocit v celom tele. A práve tento hlboký zážitok, ktorý dokonale uvoľní Vaše telo i myseľ, sa môže stať novým, sviežim impulzom vo Vašom sexuálnom živote.

Novinky

Ak chceš aj ty patriť do nášho tímu tantrických masérok, stať sa nezávislou, mať flexibilnú pracovnú dobu, množstvo iných benefitov a, samozrejme spoznať krásu tantry neváhaj a kontaktuj nás mailom na info@luxurytantra.sk . Budeme sa na Teba tešiť :-)

Kontakt
+421 944960631
PO - NE
09:oo - 23:oo
Bratislava

Webdizajn a SEO GaRT