Pravidlá 

 Vstupom do nášho tantrického salónu sa zaväzujete dodržiavať naše pravidlá. Predovšetkým Vás chceme upozorniť na to, že neposkytujeme žiadne sexuálne služby. Tantrické masáže sú o dotykoch a jemnosti a ich podstata je vo Vašom plnom odovzdaní sa do rúk Vami zvolenej masérky. Vy ste prijímajúci, a preto sa nesmiete zapájať do tantrického procesu. Výnimkou sú masáže, kde ste priamo vyzvaný masérkou k masáži jej tela.

Nie je prípustné prísť pod vplyvom alkoholu či akýchkoľvek iných omamných látok. Vaše dary budú prijaté na začiatku masáže a pri nerešpektovaní pravidiel môžete byť vyzvaný k opusteniu priestoru pred skončením rituálu, bez možnosti vrátenia Vášho daru. Taktiež by sme Vás chceli požiadať o pochopenie, v prípade, že trpíte akýmikoľvek kožnými chorobami. V takomto prípade masáže, bohužiaľ, neposkytujeme. Tešíme sa na príjemné chvíle plné relaxu, uvoľnenia a harmónie.

 

Za pochopenie vrúcne ďakujeme. Vaša Luxury Tantra.

Novinky

Ak chceš aj ty patriť do nášho tímu tantrických masérok, stať sa nezávislou, mať flexibilnú pracovnú dobu, množstvo iných benefitov a, samozrejme spoznať krásu tantry neváhaj a kontaktuj nás mailom na info@luxurytantra.sk . Budeme sa na Teba tešiť :-)

Kontakt
+421 944960631
PO - NE
09:oo - 23:oo
Bratislava

Webdizajn a SEO GaRT